Ogłoszenie

Rejestracja na forum: TYLKO NICKI Z BW INNE ZOSTANĄ AUTOMATYCZNIE USUNIĘTE po rejestracji wysłać wiadomość w grze do postaci kacik1(na R5 i R9) lub Atomos(tylko na R9) (i spokojnie czekać na potwierdzenie uzyskania pełnego dostępu do forum)

#1 19-06-2008 10:23:20

kean

Gość

Sprawy bierzące !!!!!!!!!

proszę o wypowiadanie się na tematy dotyczące klanu, szefostwa, spraw oblegów, repy, exp, co wam się podoba a co nie

pozdro
Kean

 

#2 19-06-2008 11:24:31

Arry

Gość

Re: Sprawy bierzące !!!!!!!!!

mi sie nie podoba np. nasz ZK. że ona taka inteligentna inaczej... czesto sie tam znajduja rzeczy nie stosowne do sytuacji, to ze reakcja następuje dopiero po klanówce.

To że np szamany leżą.. kiedy nie ma oblegu.
Powtarzające sie rzeczy (ostatnio sie juz nie zdarza)
albo rzeczy które kompletnie nie pasują do obecnego stanu ZK
..to że po obelgu.. bronie oblegowe tudzież inne sprzęty wciąż tam są.

Ogólnie często gesto ZK mamy na 20/20. To powinno sie nazywać Graciarnią Klanową. Bo zdaża sie że leżą tam przedmioty które kompletnie nie mają wzięcia. Co to wystawa?
Brakuje mi tej elastycznosci, ktoś kogoś poprosił o coś, uzywał, oddał... to już niech nie lezy.. tylko mógłby własciciel zabrać to samemu.

 

#3 24-06-2008 23:26:06

Jurgen

Gość

Re: Sprawy bierzące !!!!!!!!!

mi sie wydaje ze itemki typu XXX inkow, XXX klanu powinny byc prawie zawsze bo ludzie robia wyprawki a to sa bardzo dobre itemki do tego celu, ogolnie cos co daje bonus do paru statystyk przed kazdym oblegiem szamanski set podbity na maxa (jak bede mial kamyk przemiany to sprobuje szamanska maske zlozyc ) kosciaki i bizu krwi, no i mozna raz na jakis czas zebrac odpowiednie itemki do rozbudowy np jeden dzien zeby polezaly i kazdy sie buduje wtedy

 

#4 27-06-2008 00:42:18

cann

Gość

Re: Sprawy bierzące !!!!!!!!!

efekt jak najbardziej pozadany od kilku dni zauwazylem pozadek w ZK !!!

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kuxklan.pun.pl www.inf.pun.pl www.88dhs-czarne-lapy.pun.pl www.elothfans.pun.pl www.ecdl.pun.pl