Ogłoszenie

Rejestracja na forum: TYLKO NICKI Z BW INNE ZOSTANĄ AUTOMATYCZNIE USUNIĘTE po rejestracji wysłać wiadomość w grze do postaci kacik1(na R5 i R9) lub Atomos(tylko na R9) (i spokojnie czekać na potwierdzenie uzyskania pełnego dostępu do forum)

#1 02-05-2008 18:59:44

hellgihad

Mistrz połączeń

Zarejestrowany: 23-04-2008
Posty: 22
Punktów :   

Pytanko o kamykach

Jak się pewnie parę osób orientuje ostatnio (jakieś 4-5 dni temu) sprzedałem krawacik siły za cenę znacznie przekraczającą średnią rynkową cenę (10 x Kamień krwi, 5 x Kamień serca, 2 x Kamień życia, 1 x Kamień duszy.) Zgłosiłem to do operatora w grze, a także na forum przez PW.

I teraz pytanko; nie dostałem żadnej odpowiedzi ani nic, nie wiem więc czy mogę cokolwiek robić z tymi kamykami czy dalej czekać na reakcję (nie pamiętam ile kamyków miałem wcześniej, a po drodze wskoczył i 40 i 41 pkt więc się całkiem pogubiłem), czy olać to i uznać że nic mi nie grozi. Chodzi o to że widzę na aukcji fajną rzecz którą ciężko znaleźć, ale musiałbym wydać pewnie ten kd na nią.
Co radzicie??

Offline

 

#2 03-05-2008 15:17:30

Atomos

Admin to lama

3431410
Zarejestrowany: 22-04-2008
Posty: 53
Punktów :   

Re: Pytanko o kamykach

Też miałem taką sytuację, zgłosiłem przez PW na forum i też nic, najwyraźniej w takiej sytuacji jesteś kryty albo operatorzy nie wykryli żadnych interakcji między tobą, a druga stroną. Może coś na forum się wykłócę, żeby sytuacja była jasna, mam taki ulubiony temat, w którym się udzielałem

Offline

 

#3 18-06-2008 13:17:20

Darcane

Gość

Re: Pytanko o kamykach

mam teraz identyczną sytuację, za pelerynę kobry dostałem kp, zgłosiłem aukcję, poczekałem 72h (3 doby) i nic...
a skoro nic, to uznaję, że aukcja nie została uznana za podejrzaną, i kamyka mogę użyć

 

#4 18-06-2008 22:57:34

timitu

Gość

Re: Pytanko o kamykach

bodajże 3 dni trzeba poczekać. ja w takich wypadkach po trzech dniach uważam sprawę za niebyłą

 

#5 19-06-2008 02:43:24

hellgihad

Mistrz połączeń

Zarejestrowany: 23-04-2008
Posty: 22
Punktów :   

Re: Pytanko o kamykach

Ja swoje już dawno przepuściłem A pelerynka kobry myślę że jakiś napaleniec mógł dać, zwłaszcza że suf kobry jest dość rzadki i pewnie można z tego coś niezłego złożyc, więc bym się nie przejmował na Twoim miejscu

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fifaturki.pun.pl www.chrzescijanie.pun.pl www.kozanostra.pun.pl www.animes.pun.pl www.bakugan-gundalian-invader.pun.pl